Cafe Masaları

Cafe Masası 12

 200,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 11

 200,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 10

 350,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 09

 200,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 08

 420,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 07

 450,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 06

 220,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 05

 380,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 04

 1.000,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 03

 2.000,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 02

 1.800,00 +KDV

Cafe Masaları

Cafe Masası 01

 300,00 +KDV

Cafe Masaları

Büyük şehirlerin hareketli yaşamının en belirgin yüzü  cafe işletmeleri ve artık onları her yerde görmek mümkün. Aslında bu işletmeleri özel kılan dekorasyonları içerisindeki cafe masaları, sandalyeleri, berjerleri, koltuk ve diğer havalı eşyalarıdır. Elbette bu eşyalar gerek rahatlık bakımından gerekse dayanıklılık açısından itinalı şekilde seçilmelidir. Dolayısıyla bu tarz işletmelere rastgele bir dekorasyon söz konusu olamaz. Lütfen işletmenizin dekorasyonunu büyük ölçüde belirleyen kafe mobilya grubu eşyalarınızı dert etmeyiniz. Çünkü web sayfamızda Cafe, Restaurant, Büfe veya Fastfood türü işletmelerin ihtiyaç duyduğu her şey mevcut. Üstelik son derece cazip fiyatlar ve birçok ödeme kolaylığını yine sayfamızda bulacaksınız.

Cafe Masa Sandalye Bizden Alınır

Yüzlerce ürün arasında seçim yapmakta biraz zorlarsanız da aradığınız model ve renkte cafe masa sandalyelerini sayfamızda oldukça uygun fiyatlarla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede elinizde olacak şekilde hızlı bir kargo süreciyle ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz. KDV oranlarının dahil edildiği fiyatlarımız tabii her modelde bir miktar değişiklik arz ediyor. Kullanılan malzeme, işçilik ve kalite farklılıkları fiyatlar da belirleyici rol oynadığından sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Ancak yine de piyasa koşullarının çok daha altında fiyat politikası uygulayan firmamız bu alanda sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir.

Cafe Masalarında Tercih Ahşaptan Yana

Cafe tarzı işletmeler nostaljik, modern veya otantik mesajlar içerdiğinden her işletme kendine has farklı bir konsepte dekorasyona yöneliyor. Aslında bu durumu biraz da kafe müşteri potansiyelinin istekleri belirliyor. Sonuçta kar etme üzerine kurulu bir işletmenin müşterilerin taleplerini uygulaması yadırganamaz. İşletmeden gelen talebe göre;

  • Tek gövde üzerine werzalit
  • Klasik ahşap
  • Çelik konstrüksiyon
  • Resim baskılı masa
  • Yuvarlak veya köşeli modeller

Ve daha sayılamayacak kadar bir birinden şahane masa modelinin yer aldığı internet sayfamızı lütfen dikkatli şekilde inceleyiniz. Bizlere cafe grubu mobilya ile ilgili olarak sormak istediklerinizi lütfen iletiniz. Sizleri cevaplamaktan büyük mutluluk duyarız. İhtiyaç duyduğunuz cafe masaları ve diğer ürünlerini bizlerden alarak hem çok dayanıklı hem de çok hesaplı şekilde dekorasyonunuzu tamamlamış olacaksınız. Esenlikler ve bol kazançlar diliyoruz.